Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Stacjonarnie Łódź

Pierwszy w Łodzi sklep stacjonarny z chustami, nosidełkami do noszenia dzieci, pieluszkami wielorazowymi i …

Można zobaczyć, dotknąć, przymierzyć, poradzić się

 

Prosimy o wcześniejsze (minimum 1 godzinę) umawianie się telefoniczne lub sms tel. 530 066 016. Oszczędzi to Państwa czas - konsultacja nosidełkowa trwa około 30-45 minut, a umówieni klienci mają pierwszeństwo. Dla Państwa wygody testujemy system rezerwacji internetowej - można rezerwować przez okienko poniżej:

 

   

 

Godziny otwarcia sklepu 

 

6.07 (piątek) 13:00-19:00

7.07 (sobota) 10:00-14:00

 

W tym roku sklep jest zamknięty z powodu długiego urlopu w dniach 8-21 lipca. Rezerwację na terminy późniejsze przyjmujemy przez system Asysto:

decoraliki.asysto.pl

 

 

 

 

Lokalizacja sklepu stacjonarnego:

Widzew - ul. Koplowicza 11

 

Dojazd od ulic Przybyszewskiego, Milionowa, Smetany lub Rokicińska, Czernika, Chmielowskiego.

Wejście od strony parku. Parking pod przedszkolem ul.Czernika1/3 lub na ul.Chmielowskiego

 

W sklepie stacjonarnym dostępna jest usługa mierzenia i doboru nosidełek ergonomicznych.

 

http://www.decoraliki.pl/5784,dobor-i-mierzenie-nosidelek-ergonomicznych.html

Przy płatności gotówką możliwe rabaty od regularnej ceny.

  

Sklep znajduje się na parterze, jest możliwość wprowadzenia wózka

 

 

 

 

 • Usługa doboru i mierzenia nosidełek ergonomicznych w sklepie stacjonarnym
 1. Podczas konsultacji doradca dobierze i dopasuje nosidełko ergonomiczne do potrzeb dziecka i rodziców. Oraz nauczy  jak zakładać i regulować nosidełko.
 2. Ze względu na różne potrzeby klientów mamy w ofercie nosidełka kilku producentów (stawiany głównie na polskie produkty). Szyte z tkanin „chustowych”, skośnych i płóciennych.  Z różnymi rodzajami wypełnień pasów naramiennych i biodrowych i bez pasa biodrowego.  
 3. Konsultacja trawa ok 30-40 min (z możliwymi przerwami na karmienie, przebieranie). 
 4. Można zadzwonić i umówić się na konsultacje na indywidualny termin, wtedy doradca będzie miał wyłącznie dla Was ok 30-40min
 5. Można podjechać w godzinach pracy sklepu stacjonarnego. Może się wtedy zdarzać, że będziecie musieli zaczekać jeżeli w sklepie będzie więcej klientów.
 6. Konsultacja jest darmowa przy zakupie nosidełka w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym decoraliki.pl.
 7. Jeżeli nie zdecydujecie się od razu na zakup a zrobicie to ciągu 60 dni od konsultacji. Koszt nosidełka zostanie pomniejszony o koszt konsultacji.
 8. Jeżeli nie jesteście pewni swojej decyzji wypożyczymy nosidełko na 4 dni gratis. Jeżeli po testach dokonacie u nas zakupu wypożyczenie jest gratis. Jeżeli zrezygnujecie z zakupu zapłacicie za wypożyczenie nosidełka (od 4 do 7 zł za dzień w zależności od rodzaju nosidełka, kaucja zwrotna 200-400zł)

 

 • Przymierzanie samodzielne - można przyjechać i wybrać nosidełko z  wieszaka z nosidełkami do mierzenia i zakładać samodzielnie – usługa bezpłatna

 

 • Oferta „ Dobra Cena” w sklepie stacjonarnym

Jeśli znaleźliście nosidełko w niższej cenie, podczas wizyty w sklepie stacjonarnym pokażcie nam tą ofertę (na swoim telefonie lub naszym komputerze) a kupicie u nas nosidełko w tej samej cenie (liczy się cena nosidełka całościowo tzn. z dostawą). Płatność gotówką. 

Produkt, dla którego mamy zaproponować taką samą ofertę cenową, musi być identyczny z oferowanym przez nasz sklep (włączając w to m.in. kolor, rozmiar, itp.), sprzedawca jest firmą zarejestrowaną w Polsce i udziela gwarancji polskiego dystrybutora, cena którą nam wyślecie musi być ceną całkowitą do zapłaty, musi zawierać koszt dostawy, cena innych sklepów musi być ceną dostępną dla wszystkich Klientów (nie obejmuje indywidualnych zniżek, nie jest łączona z innymi ofertami promocyjnymi, itp.).

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=decoraliki

 

 

Sortuj wg:
 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com