Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

NAUKA WIĄZANIA CHUSTY

Jako Certyfikowany Doradca Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich ClauWi®  prowadzę indywidualne konsultacje dla rodziców oraz warsztaty grupowe.

 

Sama jestem mamą i doskonale pamiętam, że gdy rozpoczynałam przygodę z chustami (prawie 12 lat temu) miałam mnóstwo wątpliwości, czy nosząc dziecko robię to prawidłowo, czy dziecku jest wygodnie, czy taka pozycja, w jakiej zawiązałam dziecko, jest dla niego najodpowiedniejsza. Szukałam wtedy odpowiedzi na moje pytania.

Praktykę podparłam wiedzą i szkoleniami w drezdeńskiej Szkole Noszenia ClauWi®, dzięki którym mogę teraz pomóc Państwo w odpowiedzi na te pytania.

Jestem certyfikowaną Doradczynią od 2010 roku. Stale się doszkalam i uczę, aby aktualizować swoja wiedzę min. w zakresie prawidłowej pozycji dziecka w chuście, nowych wiązań, nowości na rynku chust i nosidełek.

 

Na spotkaniach indywidualnych w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie ćwiczymy przez około 2 godziny jedno lub dwa wiązania (w zależności od stopnia skomplikowania wiązania, samopoczucia dziecka itp). Wiązania dobieramy wspólnie, dostosowujemy wiązanie zarówno do wieku dziecka, jego rozwoju, Waszych oczekiwań i wygody.

Co jakiś czas organizujemy również warsztaty. Ilość osób na warsztatach to ok. 6 osób dorosłych. Warsztaty odbywają się zazwyczaj w dwóch grupach: początkująca (osoby w ciąży, dzieci do 6 miesiąca życia), zaawansowana (dzieci powyżej 6 miesiąca życia, górna granica bez ograniczeń :) ). O kolejne terminy proszę najlepiej dowiadywać się mailowo.

Zapisy mailowo: sklep@decoraliki.pl, telefonicznie 502 584 112, lub na FB https://www.facebook.com/Decoraliki/

Zapraszam również Kluby Maluchów, Szkoły Rodzenia oraz inne instytucje zainteresowane warsztatami lub pogadankami w zakresie noszenia w chustach, wychowaniu w bliskości lub używaniu pieluszek wielorazowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

 

Nasze oferty:

Konsultacja plus zakup chusty

CHUSTA + KONSULTACJA - Indywidualne konsultacje chustowiązania w sklepie stacjonarnym decoraliki.pl WRAZ Z CHUSTĄ LENNY LAMB - Chusty do noszenia dzieci, nosidełka, pieluszki wielorazowe

 

Konsultacja indywidualna w sklepie stacjonarnym

Indywidualne konsultacje chustowiązania w sklepie stacjonarnym decoraliki.pl - Chusty do noszenia dzieci, nosidełka, pieluszki wielorazowe

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com