Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

O nas

Dziękuję, że odwiedziliście Państwo stronę www.decoraliki.pl.

 

Mam nadzieję, że znajdziecie Państwo u nas produkty, których szukacie. Specjalizujemy się głównie w chustach, nosidełkach do noszenia dzieci, i pieluszkach wielorazowych, to one stały się naszą pasją.

Zarażona ideą bliskości, nosiłam swoje dziecko w chustach i nosidełkach i uzywałam pieluszek wielorazowych.

Sprzedażą chust, nosidełek, pieluszek i eko akcesorii  zajęłam się w na początku 2012 roku.

Moje doświadczenie oraz dodatkowe kwalifikacje  (jestem Certyfikowanym Doradcą Noszenia drezdeńskiej szkoły ClauWi®, Instruktorem masażu Shantala) mam nadzieję, że pozwolą wybrać Państwu bardzo dobrą chustę, nosidełko i najlepsze dla Was wiązanie.

Wszystkie chusty jakie mamy w ofercie "testowałam" na sobie i na swoim dziecku, lub zostały przetestowane przez moje stałe i noszące klientki.

 

Do sprzedaży wybraliśmy chusty i nosidełka takich firm jak Lenny Lamb, Little Frog, Tula, Keiki Hug, Didymos, Girasol, Yaro, LunaDream, Storchenwiege i Almelle.

 

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w wyborze, macie pytania dotyczące noszenia lub zakupów zapraszamy do kontaktu poprzez mail: sklep@decoraliki.pl lub telefonicznie 530 066 016

 

Informacje o chustach, pieluszkach, producentach, planowanych dostawach, porady dotyczące noszenia i wielu innych eko ciekawostakch znadziecie na stronie FB naszego sklepu:

 

https://www.facebook.com/Decoraliki

 

zapraszam również do lektury bloga:

Moja przygoda z chustami

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com