Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

papierowe wkładki jednorazowe

 • Wkładki papierowe Baby Ono, 110 listków

  Wkładki papierowe Baby Ono, 110 listków

  Wkładki do pieluszek wielorazowych. Wkładkę kładziemy jako warstwę pomiędzy pieluszką a pupą dziecka. Dzięki niej "grubsza zawartość" nie brudzi bezpośrednio pieluszki natomiast wilgoć przenika do wewnętrznej, chłonnej części pieluchy.

  Cena:11.50PLN
 • Wkładki papierowe, jednorazowe Close Parent 80 listków (bez opakowania)

  Wkładki papierowe, jednorazowe Close Parent 80 listków (bez opakowania)

  Celuluzowe wkładki są pomocne w utrzymaniu czystości pieluszki i pupy dziecka. Wkładki są wygodne w użyciu, gdyż ograniczają zabrudzenie pieluszki, dzięki czemu łatwiej je wyprać. Warto listki mieć przy sobie, gdyż dzięki nim utrzymanie czystości pieluszki i suchości skóry dziecka jest łatwiejsze, co ograniczę pracę mamy, która ma czas nacieszyć się swoim maluszkiem.

  Cena:18.00PLN
 • Wkładki papierowe, jednorazowe Pupus, 100 listków

  Wkładki papierowe, jednorazowe kukurydziane, Pupus, 100 listków

  Bibułki - wkładki higieniczne przepuszczają wilgoć do środka i jednocześnie zatrzymują kupkę dziecka. Gdy dziecko zrobi kupkę, wystarczy wyrzucić ją razem z papierkiem do toalety, a pieluszka może trafić od razu do pralki. Koniec z zapieraniem! :-) Wkładki ulegają biodegradacji (100% celuloza) 
  Cena:15.50PLN
 • Wkładki papierowe, jednorazowe Close Parent 160 listków

  Wkładki papierowe, jednorazowe Close Parent 160 listków

  Papierowe wkładki do pieluszek wielorazowych.

  Wkładka jednorazowa, biodegradowalna. Celuluzowe wkładki są pomocne w utrzymaniu czystości pieluszki i pupy dziecka. Wkładki są wygodne w użyciu, gdyż ograniczają zabrudzenie pieluszki, dzięki czemu łatwiej je wyprać. Warto listki mieć przy sobie, gdyż dzięki nim utrzymanie czystości pieluszki i suchości skóry dziecka jest łatwiejsze, co ograniczę pracę mamy, która ma czas nacieszyć się swoim maluszkiem.

  Cena:34.00PLN
Facebook