Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

do prania

 • Eko mama Zestaw: Orzechy piorące 0,5kg + Soda oczyszcona 1 kg

  Zestaw: Orzechy piorące 500g + Soda oczyszczona 1 kg

  Pochodzące z Indii i Nepalu orzechy piorące są owocami drzewa sapindus mukorossi. Właściwości piorące zapewnia orzechom znajdująca się w ich łupinach saponina. Zaletą orzechów piorących jest również ich wydajność, a tym samym niższe koszty prania i mycia. O tym, że soda oczyszczona dodana do ciasta ma właściwości spulchniające, doskonale czyści fugi pomaga na zgagę wie nawet niezbyt perfekcyjna pani domu.

  Cena:21.00PLN
 • ECOS Płyn do prania Ubranek dziecięcych Earth Friendly Products, 1,48l

  ECOS Płyn do prania Ubranek dziecięcych Earth Friendly Products, 1,48l

  ECOS - Najlepiej sprzedający się ekologiczny płyn piorący na świecie!

  Delikatny płyn do prania dziecięcych ubranek stworzono w całości z naturalnych składników. Hypoalergiczny, zawiera tylko składniki najwyższej jakości, w tym delikatne olejki z rumianku i lawendy. Łatwo się spłukuje, aby nie pozostawiać na tkaninie śladów.

  Cena:50.00PLN
 • Orzechy piorące Eko mama 0,5kg

  Orzechy piorące indyjskie 500gr

  Orzechy piorące indyjskie 500gr

  Pochodzące z Indii i Nepalu orzechy piorące są owocami drzewa sapindus mukorossi (orzechowiec myjący, mydłowiec). Właściwości piorące zapewnia orzechom znajdująca się w ich łupinach saponina. Zaletą orzechów piorących jest również ich wydajność, a tym samym niższe koszty prania i mycia.

  Cena:15.00PLN
 • Orzechy piorące Eko mama 0,5kg

  Orzechy piorące od: Eko mama 0,5kg

  Pochodzące z Indii i Nepalu orzechy piorące są owocami drzewa sapindus mukorossi (orzechowiec myjący, mydłowiec). Właściwości piorące zapewnia orzechom znajdująca się w ich łupinach saponina. Zaletą orzechów piorących jest również ich wydajność, a tym samym niższe koszty prania i mycia. Szacuje się, że przy 2-3 praniach tygodniowo czteroosobowa rodzina zużywa zaledwie kilogram łupin w ciągu roku.

  Cena:20.00PLN
 • Soda oczyszczona,

  Soda oczyszczona, Pupus, 1kg

  Soda oczyszczona, Pupus, 1kg

  O tym, że soda oczyszczona dodana do ciasta ma właściwości spulchniające, doskonale czyści fugi pomaga na zgagę wie nawet niezbyt perfekcyjna pani domu. Znajduje zastosowanie w kuchni, w łazience. Z odrobiną sody można doprowadzić do porządku cały dom. Jest całkowicie biodegradowalna.

  Cena:6.90PLN
 • Kuracja lanolinowa do wełny 250ml, Urlich Naturlich

  Preparat, lanolinowy do wełny 250ml, Urlich Naturlich

  Cena:41.00»37.00PLN
 • Antybakteryjny proszek do prania pieluch nappy fresh Bio-D 500g

  Antybakteryjny proszek do prania pieluch nappy fresh Bio-D 500g

  Unikalny, antybakteryjny i sanityzujący proszek do prania pieluch. Zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność nawet w niskiej temperaturze. Koniec wygotowywania pieluch!

  Nie powoduje "zatłuszczenia" włókien pieluszek, gdyż nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek pranych w ekologicznych środkach.

  Cena:18.90PLN
 • Boraks Ekomama 1kg

  BORAKS-dziesięciohydrat tetraboranu sodu.

  Bezbarwne kryształy rozpuszczalne w wodzie. Powoli ogrzewany traci wodę hydratacyjną, przechodząc w temperaturze 300–400C w bezwodną sól o temperaturze topnienia 878C. Występuje w przyrodzie jako minerał (Kalifornia, Tybet).

  Cena:11.00PLN
 • Eko kule piorące ECOZONE -240 prań

  Eko kule piorące ECOZONE -240 prań

  Jeżeli masz już dosyć ciągłego kupowania środków piorących oraz płynów do płukania - wypróbuj ekologiczne kule piorące. Nadają się również do zmywarki.

  Ich główne zalety to: oszczędność czasu, energii oraz pieniędzy

  Cena:63.00PLN
 • Eko kule piorące Eko Laundry - 1600 prań

  Eko kule piorące Eko Laundry - 1600 prań

  Eko kule piorące Eko Laundry - 1600 prań

  Cena:33.00PLN
 • Eko odkamieniacz 1kg

  Eko odkamieniacz, Kwas cytrynowy 1kg

  Eko-odkamieniacz świetnie rozpuszcza kamień, który osadza się z twardej wody, dostarczanej do naszych domów. Wytrącone minerały tworzą biały nalot widoczny na wszelkich elementach, które mają bezpośredni kontakt z wodą – zmywarkach, czajnikach, ekspresach, pralkach, na bateriach, w toalecie i na obrzeżach wanny i brodzika.

  Cena:13.00PLN
 • Ekologiczny odplamiacz LAUDRY Bleach, Bio-D 400g

  Ekologiczny odplamiacz LAUDRY Bleach, Bio-D 400g

  Ekologiczny odplamiacz LAUDRY Bleach, Bio-D 400g

  Laundry Bleach 400 g ekologiczny odplamiacz, oparty na tlenie, mającym właściwości antybakteryjne i odkażające. Usuwa plamy zarówno z białych, jak i z kolorowych tkanin. Pozwala zachować świeże kolory i piękną biel. 

  Cena:15.00PLN
Facebook