Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

CHUSTY DO NOSZENIA DIDYMOS

Chusty niemieckiej firmy Didymos to już kultowe chusty do noszenia dzieci. Pani Erika Hoffmann, założycielka firmy Didymos,  urodziła w początkach lat 70-tych dwie córeczki - bliźniaczki. Zainteresowała się wtedy noszeniem dzieci w chustach. Podpatrując chusty i sposoby noszenia w innych rejonach świata, na nowo przybliżyła Europie tą jakże wygodną formę transportu dzieci z zachowaniem bliskości z rodzicem. Powstały wtedy pierwsze chusty do noszenia dzieci Didymos (z gr. bliźnięta). Firma Didymos jest obecna na rynku od 1971 roku. Produkuje chusty według wysokich standartów jakości, używając bezpiecznych i trwałych barwników. Wszystkie chusty wykonane są z wyselekcjonowanych surowców.  Chusty bawełniane wykonane są w 100% z bawełny organicznej. Jako domieszki stosowane są tylko naturalne składniki (jedwab, wełna z merynosów, ramie i inne).

W ofercie znajdziecie wiele chust z tzw. oferty reguralnej (to chusty zamieszczone na naszej stronie). Jednak zamawiać u nas można również chusty tzw. limitowane. Znajdziecie je na stronie www.didymos.de w zakładce Chusty limitowane. Aby zamówić, wystarczy skontaktować się z nami mailowo

 

Realizacja zamówienia to zazwyczaj 7-30 dni od momentu  wpłynięcia przelewu za chustę i sparwdzeniu dostępności chusty u Producenta. Na bieżąco informujemy zamawiających o stanie naszego zamówienia i przybliżonym terminie realizacji.

 

Zamawiać można wszystkie chusty wystawione u nas na stronie, ale również chusty limitowane, które znajdziecie TUTAJ

Sortuj wg:
 • chusta_didymos-standard-turquoise_1.jpg

  Chusta do noszenia dzieci, tkana Didymos Standard Turkus

  Chusta do noszenia dzieci, tkana Didymos Standard Turkus. Chusty firmy Didymos w pasy bardzo dobrze się noszą...

  Cena:320.00PLN
  Netto:260.16PLN(Vat 23%)
 • Didymos Wellen sequoia

  Chusta tkana Didymos Fale sequoia

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor fale sequoia (Wellen sequoia, waves sequoia). Chusty są miekkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. 

  Cena:510.00PLN
  Netto:414.63PLN(Vat 23%)
 • chusta_didymos-jacquard-wellen-silber2.jpg

  Chusta tkana Didymos Fale silber

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor fale silber. Chusty są miękkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. Są przewiewne, ale jednocześnie mięsiste. 

  Cena:450.00PLN
  Netto:365.85PLN(Vat 23%)
 • Didymos Jakob

  Chusta tkana Didymos Jakob

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Jakob. Są przewiewne i cieniutkie. Nadają się szczególnie dla noworodków i dla młodszych dzieci. Chusta żakardowa.

  Cena:450.00PLN
  Netto:365.85PLN(Vat 23%)
 • Chusta Didymos Lisa

  Chusta tkana Didymos Lisa

  Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośnokrzyżowym. Lisa to cienkie intensywne, kolorowe paseczki na ciemno-granatowym tle. Chusty firmy Didymos w pasy bardzo dobrze się noszą...

  Cena:410.00PLN
  Netto:333.33PLN(Vat 23%)
 • chusta-tkana-didymos-nino-bleu.jpg

  Chusta tkana Didymos Nino bleu

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Nino jeansblau. Chusty są miekkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. Są przewiewne, ale jednocześnie mięsiste. 

  Cena:540.00PLN
  Netto:439.02PLN(Vat 23%)
 • Didymos Nino jeansblau

  Chusta tkana Didymos Nino jeansblau

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Nino jeansblau. Chusty są miekkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. Są przewiewne, ale jednocześnie mięsiste. 

  Cena:540.00PLN
  Netto:439.02PLN(Vat 23%)
 • Didymos Nino natur

  Chusta tkana Didymos Nino natur

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Nino natur. Nadają się zarówno dla noworodków jak i dla starszych, cięższych dzieci. Chusta żakardowa.

  Cena:530.00PLN
  Netto:430.89PLN(Vat 23%)
 • Didymos Nino rubinrot

  Chusta tkana Didymos Nino rubinrot

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Nino rubinrot. Są przewiewne, ale jednocześnie mięsiste. Nadają się zarówno dla noworodków jak i dla starszych, cięższych dzieci. Chusta żakardowa.

  Cena:560.00PLN
  Netto:455.28PLN(Vat 23%)
 • Didymos Nino tiefblau

  Chusta tkana Didymos Nino tiefblau

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Nino tiefblau. Chusty są miekkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. Są przewiewne, ale jednocześnie mięsiste.

  Cena:509.00PLN
  Netto:413.82PLN(Vat 23%)
 • Chusta Didymos Olaf

  Chusta tkana Didymos Olaf

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Olaf

  Chusta tkana splotem skośnokrzyżowym. Olaf to zestawienie pięknych pasów w tonacji czerwieni. Chusty firmy Didymos w pasy bardzo dobrze się noszą...

  Cena:390.00PLN
  Netto:317.07PLN(Vat 23%)
 • Didymos Paul

  Chusta tkana Didymos Paul

  Chusta do noszenia dzieci firmy Didymos. Kolor Paul. 

   

  Chusty są miekkie od pierwszego prania, bardzo dobrze się dociągają. Są przewiewne i cieniutkie. Nadają się szczególnie dla noworodków i dla młodszych dzieci. Chusta żakardowa.

  Cena:492.00PLN
  Netto:400.00PLN(Vat 23%)
 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com