Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

Otulacz PUL do pieluszek wielorazowych Milovia Unique - Sunny Farm

Cena:72.00PLN
Towar dostępny od ręki
Towar niedostępny
  • Otulacz PUL do pieluszek wielorazowych Milovia Unique - Sunny Farm
    Otulacz PUL do pieluszek wielorazowych Milovia Unique - Sunny Farm
  • środek otulacza
    środek otulacza

Otulacz PUL do pieluszek wielorazowych Milovia Unique - Sunny Farm

 

Otulacze Milovia ONE SIZE to bardzo wszechstronne rozwiązanie. Różnią się do pieluszek swoją budową a w konsekwencji właściwościami - dłużej izolują wilgoć. Są niezastąpione podczas całonocnego snu oraz na długich spacerach.

Wkłady dostępne osobno:rozmiar S, rozmiar M, rozmiar L, wkład z coolmaxem
 

Produkty Milovia uszyte są w 100 % z polskich materiałów, powstających od początku z myślą o dzieciach. Ich wysoka jakość w połączeniu ze starannym wykonaniem to gwarancja zadowolenia na bardzo długi czas.

Otulacz PUL do stosowania z wkładami chłonnymi, pieluszkami tetrowymi, flanelowymi itp. Rozmiar One Size - od 4-16 kg, jeden na cały okres pieluchowania.
 

Paroprzepuszczalna dzianina, z której jest uszyty, minimalizuje ryzyko odparzeń, zakładki z PUL/u utrzymują warstwę chłonną na miejscu a obszycie z mikropolaru zapewnia dziecku bardzo duży komfort i zabezpiecza przed odciskaniem. Delikatne lamówki przy nóżkach, odpowiednie gumki, dopracowany krój oraz nieprzeciętne wzornictwo to pewny przepis na maksimum zadowolenia.
 

Do otulaczy polecamy wkłady chłonne Milovia z mikropolarem lub Coolmaxem - rozmiar S, rozmiar M, rozmiar L, wkład z coolmaxem.


Wkłady chłonne dobieramy stosownie do wagi dziecka. Dla dzieci najmniejszych polecamy wkłady S i M, dla dzieci powyżej 10 kg, również L. Największą chłonność uzyskamy stosując dwa wkłady łącznie np. M z S, L z S.
Każdy otulacz posiada czytelną metkę z obszernym opisem sposobu użytkowania, prania i składem. Wkłady dostępne osobno. Kolory niespieralne. Produkt polski.
Produkty Milovia pierzemy w temperaturze 40-60 st. C.
 

Otulacz PUL do pieluszek wielorazowych Milovia Unique - Sunny Farm - Cechy
Cechy
Kolorwielokolorowa
Facebook