Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

KSIĄŻKI O RODZICIELSTWIE

 • "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" Harvey Karp

  "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" Harvey Karp

  Już nigdy więcej nie będziesz bezradnie patrzeć, jak twoje maleństwo wciąż płacze i płacze! Jest prosty sposób, aby uspokoić rozszlochanego malucha... w zaledwie kilka chwil! Dr Harvey Karp, uznany pediatra i ekspert od rozwoju dziecka...

  Cena:34.90»29.50PLN
 • odstawieni.jpg

  "Odstawieni. Ewolucja karmienia piersią. Historia kontrowersji" Grayson Jennifer

  "Odstawieni. Ewolucja karmienia piersią. Historia kontrowersji"  Grayson Jennifer

  Okładka Time'a z matką karmiącą kilkulatka. Facebook usuwający zdjęcia karmiących kobiet. Papież Franciszek zachęcający matki do karmienia w Kaplicy Sykstyńskiej – jak to się stało, że procesowi biologicznemu towarzyszy tyle kontrowersji? 

  Cena:39.90»32.00PLN
 • Rodzicielstwo przez zabawę

  "Rodzicielstwo przez zabawę"

  „Rodzicielstwo przez zabawę” to nie tylko tytuł książki, ale przede wszystkim zupełnie nowa koncepcja budowania relacji w rodzinie. To odkrywcze spojrzenie na rolę zabawy w życiu dziecka – nie tylko jako sposobu spędzania czasu, ale przede wszystkim jako środka do wzmocnienia pewności siebie, poznawania świata, komunikowania się, radzenia sobie z codziennymi stresami. Uznany amerykański psychoterapeuta Lawrence J. Cohen pokazuje, jak poprzez zabawę możemy włączyć się w świat dzieci, pomóc im w wyrażaniu emocji, nauczyć współpracy bez walki o władzę – i oczywiście świetnie się przy tym bawić!

  Cena:37.90»32.00PLN
 • Więź daje siłę

  "Więź daje siłę" Evelin Kirkilionis

  Marzeniem wszystkich rodziców jest wychowanie dzieci na szczęśliwe, samodzielne i pewne siebie osoby, zadowolone ze swojego życia i zdolne do miłości. Książka Więź daje siłę pokazuje, że najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest udana relacja rodziców z dzieckiem. Bo więź daje siłę nie tylko w dzieciństwie.

  Cena:29.95»24.00PLN
 • " Focusing. Mądrość ciała" Ann Weiser Cornell

  " Focusing. Mądrość ciała" Ann Weiser Cornell

  " Focusing. Mądrość ciała" Ann Weiser Cornell

  "Usłysz szept swojego ciała, zanim ono zacznie krzyczeć.". Focusing jest naturalną umiejętnością, którą odkryto, przyglądając się temu, co robią ludzie, którzy doświadczają korzystnej zmiany. Oznacza on skupienie na własnym ciele i uświadomienie sobie tego, co czujemy w danej chwili.

  Cena:29.90»24.00PLN
 • "50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców" Sharon Meers, Joanna Strober

  "50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców" Sharon Meers, Joanna Strober

  "50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców" Sharon Meers, Joanna Strober

  „50 na 50” to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym.

  Cena:39.90»32.00PLN
 • "Agresja - nowe tabu?" Jasper JUUL

  Agresja u dzieci nie jest przejawem złego charakteru, lecz ważnym sygnałem dla rodziców i nauczycieli. Ich obowiązkiem jest zrozumienie tego przekazu i nauczenie dzieci radzenia sobie z emocjami w konstruktywny sposób. Zamiast potępiać agresję ‒ mówi Jesper Juul ‒ trzeba ją przekształcać jej w pozytywne działanie. Tłumienie i potępianie może prowadzić tylko do negatywnych skutków w życiu dorosłym: począwszy od nieumiejętności radzenia sobie w konkurencyjnym środowisku świata współczesnego, a skończywszy na wybuchach niekontrolowanej i brutalnej przemocy.

  Cena:24.00PLN
 • "Akcja adaptacja. Jak pomóc sobie i dziecku w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem" Agnieszka Stein

  "Akcja adaptacja. Jak pomóc sobie i dziecku w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem" Agnieszka Stein

  "Akcja adaptacja. Jak pomóc sobie i dziecku w zaprzyjaźnieniu się z przedszkolem" Agnieszka Stein

  Cena:34.90»28.00PLN
 • -alaantkowe-blw-joanna-anger-anna-piszczek.jpg

  "AlaAntkowe BLW" Joanna Anger, Anna Piszczek

  "AlaAntkowe BLW" Joanna Anger, Anna Piszczek

  Chcesz, aby Twoje dziecko jadło nie tylko chętnie, ale też różnorodnie i zdrowo? Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w gotowaniu, czy dopiero zaczynasz kucharską przygodę. 

  Cena:39.90»32.00PLN
 • Bobas lubi wybór

  "Bobas lubi wybór!" Gill Rapley, Tracey Murkett

  „Bobas lubi wybór” Gill Rapley i Tracey Murkett to wyczekiwane przez polskich rodziców tłumaczenie szeroko dyskutowanej pozycji „Baby-led Weaning”. Ta naturalna metoda wprowadzania pokarmów ...

  Cena:34.90»28.00PLN
 • "Bobas lubi wybór. Książka kucharska" Gill Rapley, Tracey Murkett

  "Bobas lubi wybór. Książka kucharska" Gill Rapley, Tracey Murkett

  "Bobas Lubi Wybór. Książka kucharska" oferuje przepisy i plany wspólnych posiłków do wypróbowania – cała rodzina może pomóc maluchowi stać się wytrawnym smakoszem!

  Cena:38.90»32.00PLN
 • "Burza w mózgu nastolatka. Potencjał okresu dorastania" Daniel J. SIEGEL

  "Burza w mózgu nastolatka. Potencjał okresu dorastania" Daniel J. SIEGEL

  "Burza w mózgu nastolatka. Potencjał okresu dorastania" Daniel J. SIEGEL

  Daniel Siegel rozprawia się z mitami na temat dorastania i nastolatków. Twierdzi, że zmiany, jakie wtedy zachodzą mają niewiele wspólnego z szalejącymi hormonami, lecz wynikają przede wszystkim z procesów przebudowy mózgu i tworzenia się nowych połączeń. Ten okres od dwunastego do dwudziestego czwartego roku życia decyduje o tym, kim staniemy się w przyszłości.

  Cena:34.90»29.00PLN
Facebook