Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

DLA KOBIET

 • Olej z masła shea, Etja 50ml

  Olej z masła shea, Etja 50ml

  Posiada naturalną allantoinę. Wygładza, regeneruje, pielęgnuje oraz zwiększa elastyczność skóry. Posiada naturalną allantoinę, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, E i F. Zwiększa elastyczność, wygładza, regeneruje...

  Cena:14.00PLN
 • Olej z miąszu kokosa, Etja 150ml

  Olej z miąszu kokosa, Etja 150ml

  Zawiera kwasy tłuszczowe oraz witaminę E i C. Idealny do suchej i pękającej skóry, uszkodzonej przez słońce wiecej... Jest jednym z najzdrowszych i najlepiej przyswajalnych tłuszczy na świecie. Tłoczony na zimno

  Cena:18.90»16.50PLN
 • Olejek eteryczny Cedrowy, 10ml

  Olejek eteryczny CEDR, 10ml

  Naturalny olejek cedrowy otrzymywany z młodych gałązek i igieł drzewa cedrowego. DZIAŁANIE: przeciwłojotokowe, antydepresyjne, tonizujące, wspomaga leczenie trądziku;

  Cena:9.50PLN
 • Olejek eteryczny Cytryna, 10ml

  Olejek eteryczny Cytryna, 10ml

  Wzmacnia, działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy tonizuje pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi.

  Cena:7.50PLN
 • Olejek eteryczny GERANIUM, 10ml

  Olejek eteryczny GERANIUM, 10ml

  DZIAŁANIE: przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, reguluje gospodarkę hormonalną. Działanie antycelllulitowe; ospokaja i tonizuje system nerwowy; łagodzi bóle głowy

  Cena:13.00PLN
 • Olejek eteryczny Goździkowy, 10ml

  Olejek eteryczny Goździkowy, 10ml

  Naturalny olejek goździkowy pozyskiwany jest z pąków kwiatowych oraz liści wiecznie zielonego, dochodzącego do 20 m wysokości drzewa goździkowego. Przeciwbólowe, przeciwskurczowe, odstrasza komary, meszki.

  Cena:8.50PLN
 • Olejek eteryczny naturalny BERGAMOTKA, 10ml

  Olejek eteryczny naturalny BERGAMOTKA, 10ml

  Jest doskonałym antyseptykiem i znajduje szerokie zastosowaie w terapii wszelkich infekcji. Ma działanie łagodzące napięcia nerwowe, stresy, emocje, stany depresji i melancholii.

  Cena:10.00PLN
 • Olejek naturalny eteryczny Eukaliptusowy, Etja, 10ml

  Olejek naturalny eteryczny Eukaliptusowy, Etja, 10ml

  Posiada działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Stosuje się go w terapii infekcji górnych dróg oddechowych, katarze, kaszlu, zapaleniu zatok oraz przy bólach reumatycznych.

  Cena:7.50PLN
 • Olejek naturalny eteryczny MELISA, 10ml Etja

  Olejek naturalny eteryczny MELISA, 10ml Etja

  Naturalny olejek otrzymywany z ziela melisy lekarskiej. Posiada silne właściwości uspokajające, tonizujące. Przywraca równowagę emocjonalną, łagodzi objawy depresji, bezsenności i niepokoju nerwowego.

  Towar niedostępny
  Cena:9.50PLN
 • Olejek naturalny eteryczny Pomarańczowy, Etja, 10ml

  Olejek naturalny eteryczny Pomarańczowy, Etja, 10ml

  Naturalny olejek otrzymuje się z owoców drzewa pomarańczowego. Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Doskonały przy wszelkiego rodzaju depresjach, napięciach nerwowych, skurczach mięśni.

  Cena:6.00PLN
 • Olejek naturalny eteryczny Sosnowy, Etja, 10ml

  Olejek naturalny eteryczny Sosnowy, Etja, 10ml

  Posiada zdolność antyseptyczne w infekcjach dróg oddechowych i zatok. Działa pobudzająco i odświeżająco na zmęczony umysł. Usuwa objawy zmęczenia, wyczerpania nerwowego i nerwobóle.

  Cena:7.50PLN
 • Olejek naturalny eteryczny Tymiankowy, Etja, 10ml

  Olejek naturalny eteryczny Tymiankowy, Etja, 10ml

  Naturalny olejek otrzymuje się z ziela tymianku. Stosuje się go również ze względu na jego działanie wykrztuśne. Pobudza ruchy rzęsek wyścielających drogi oddechowe i nasila wydzielanie śluzu. Podaje się go głównie w przypadku kaszlu i w nieżycie dróg oddechowych.

   

  Cena:8.50PLN
Facebook