Masz pytanie?
Wyszukiwarka

 

Prosty poradnik wiązania chusty

Prosty poradnik wiązania chusty
Prosty poradnik wiązania chusty
Cena:12.00PLN
dostępny od ręki
Towar niedostępny

Lenny Lamb we współpracy z Akademią Noszenia Dzieci ma ogromną przyjemność przedstawić Wam poradnik wiązania chusty tkanej. Poradnik powstał z potrzeby przekazania i podzielenia sie wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z tej dziedziny. Joanna Bogdan, Joasia Makowska, Magdalena Sendor i Marta Żurek od lat propagują chustonoszenie na terenie naszego kraju. Mamy nadzieję, że okaże sie pomocny nie tylko w nauce wiązania, ale także w doskonaleniu umiejetności w tym zakresie.

 

Prosty Poradnik Wiązani Chusty jest pierwszą tego typu publikacją na polskim rynku. Został napisany przez specjalistów z dziedziny chustonoszenia, którzy zrobili wszystko, by ta instrukcja zawierała jak najdokładniejsze wskazówki dotyczace wiązania chusty i noszenia w niej dzieci. 

 

Podręcznik zawiera podstawowe informację i wskazówki dla rodziców chcących nosić swoje dziecko. Krok po kroku opisuje najważniejsze elementy, które współtworzą cały proces noszenia dziecka w chuście: przygtowanie siebie i dziecka, odpowiednie nastawienie, zachowanie zasad bezpieczeństwa, ubiór. Sedno podręcznika stanowią szczegółowe opisy sześciu wiązań zobrazowane przejrzystymi fotografiami, które są dużą pomocą podczas nauki.

Facebook